10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Panna čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2404 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre pannu z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 25. do 31.12. vám nanovo šťastie v láske praje, kedy okrem samotnej lásky aj výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 9. do 31.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 2. do 24.12. vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, aj nakupovať drahé šperky, šaty či pekné veci. 

Od 7.11. do 1.12. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 6.11. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy.

Od 17.10. do 5.11. máte dobré obdobie na nákupy aj cestovanie. V tomto čase sa darí v štúdiu, vo vede a výskume, na konferenciách, pri pedagogickej, spisovateľskej i redaktorskej práci.

Od 20.9. do 14.10. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 10. do 29.9. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, kedy sa vám budú sypať peniaze či pozvania na návštevy, listy a hostia plným prúdom. V tomto čase rozmýšľate praktickejšie než obvykle a máte jasnejší rozum i myšlienky, ste cieľavedomejší a zlepšuje sa aj váš organizačný talent. Tiež je to vhodné obdobie na nadviazanie známostí.

Od 5.9. do 22.10. prechádza priamo vašim znamením planéta Mars, ktorá síce zvyšuje podráždenosť, ale dodáva viac odvahy a chuti do života, športovania,  sexu a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od 23.8. do 22.9. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 1. do 26.8. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 26.7. do 30.8. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Prináša vydarenú dovolenku, prihráva viac peňazí, šťastných nákupov, viac návštev, ciest i telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy a stávate sa ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 5. do 31.7. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 21.6. do 5.7. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. 

Od 7. do 20.6. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.
 
Od 6.6. do 4.7. máte viac šťastia v láske a umení života, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 5.6. do 20.7. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 16.5. do 6.6. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 21.4. do 4.6. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie. 

Od 3. do 28.4. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 1. do 20.4. je šťastné obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, podpisovaniam zmlúv, štúdiu i cestovaniu.

Od 10.3. do 20.4. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!


Od 26.2. do 13.3. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 13.1. do 7.2. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 5. do 12.1. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania.
 
Od 3.1. do 3.2. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike a tiež túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 1. do 28.1. buďte opatrní! Pozor na hmlu a alkohol za volantom. Hrozia zápalové ochorenia, podľahnutie epidémii a infekčnému ochoreniu i fyzické zranenia pri športe a na cestách nie sú vylúčené.

 
Od 1. do 4.1. je šťastné obdobie na nákupy, predaj, tiež cestovanie a podpisovanie zmlúv.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár