6/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Panna čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   2076 čítaní / zobrazení
čili horúci horoskop pre levov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30. do 31.12. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 10. do 31.12. je ďalšie dobré obdobie na nákupy a cestovanie. V tomto čase sa darí i v štúdiu, vede a výskume, na konferenciách, pri spisovateľskej, redaktorskej a pedagogickej činnosti.

Od 5. do 29.12. vám nanovo šťastie v láske praje, kedy nakúpite i predáte výhodne módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je pekné a estetické.

Od 21.11. do 9.12. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 1. do 20.11. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 10.10. do 8.11. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti pre opačné pohlavie. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 25.9. do 12.11. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!

Od 23.8. do 22.9. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 8. do 27.8. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, kedy sa vám budú sypať peniaze či pozvania na návštevy, listy a hostia plným prúdom. V tomto čase rozmýšľate praktickejšie než obvykle a máte jasnejší rozum i myšlienky, ste cieľavedomejší a zlepšuje sa aj váš organizačný talent. Tiež je to vhodné obdobie na nadviazanie známostí.

Od 19. do 31.7. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše prednosti a pridáva šťastie v láske. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby alebo zveľadenie bývania. U starších prináša Venuša viac ženskej a umeleckej  pozornosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 9. do 23.7. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 25.6. do 9.8. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty.

Od 12.5. do 24.6. buďte opatrní! Pozor na hmlu a alkohol za volantom. Hrozia zápalové ochorenia, podľahnutie epidémii a infekčnému ochoreniu i fyzické zranenia pri športe a na cestách nie sú vylúčené.

Od 8.5. do 5.6. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte najviac šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 1.5. do 8.7. nie je čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia vaše príjmy.

Od 15. do 30.4. máte šťastné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie a podpisovanie zmlúv.

Od 12.4. do 7.5. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Od 1.4. do 11.5. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 18.3. do 11.4. máte najviac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 13. do 30.3. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky asi prevýšia príjmy. Tento čas nie je vhodný na veľké nákupy, investície a jednania.

Od 28.1. do 20.2. máte ďalšie šťastné obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Budete mať častejšie dámske a umelecké návštevy, dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 12.1. do 19.2. buďte opatrní. Hrozia zápalové či infekčné ochorenia, kedy sú možné fyzické zranenia pri športe aj na cestách.

Od.1. do 4.1. je šťastné obdobie na nákupy, predaj, tiež cestovanie a podpisovanie zmlúv.

Od 1. do 3.1. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár