7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Panna čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1559 čítaní / zobrazení
Od Vianoc do konca roka máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 5. do 23.12. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera. Pozor tiež na zlodejov, vlamačov a podvodníkov!

Od 5.11. do 31.12. vám nanovo praje šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 15.10. do 7.12. je zvýšené riziko zranenia, kedy prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 8.10. do 5.11. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa vás môže zmocniť neovládaná milostná náklonnosť a tiež túžba po kulinárskych a alkoholických pôžitkoch. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 30.9. do 4.12., vyše 2 mesiacov v kuse, máte ďalšie dobré obdobie na nákupy, obchod aj cestovanie. V tomto čase sa vám darí aj vo vede a výskume, na konferenciách, pri spisovateľskej, redaktorskej i v pedagogickej činnosti.

Od  11.9. do 7.10. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 24.8. do 8.9. prechádza Merkúr priamo vaším znamením a prináša vám viac peňazí, listov,  pozvania na návštevy aj hostí, kedy ľahšie nadviažete známosti. V tomto čase praktickejšie rozmýšľate a máte jasnejší rozum i myšlienky, ste cieľavedomejší a zlepšuje sa aj váš organizačný talent.

Od 23.8. do 22.9. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Užívajte si svoju vládu naplno!

Do 8.8 máte ešte šťastné obdobie na nákupy, predaj i cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium.

Od 23.7. do 16.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. Tento čas je vhodný aj na zariaďovanie bytu.

Od 14.7. do 27.8. máte viac energie a odvahy, ba aj športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové i fyzicky náročné výkony.

Celý júl máte šťastné obdobie na nákupy, predaj i cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium.

Od 3. do 27.6. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 1.6. do 13.7. pozor na fyzické zranenia pri športe a na cestách! Buďte opatrní na svoje zdravie. Môžete ľahšie podľahnúť zápalovému, infekčnému ochoreniu či epidémii.Júlové dátumy sú však vhodné na chirurgický zákrok aj operáciu, lebo sa vydaria a prinesú v konečnom dôsledku zlepšenie zdravia.
Júlové dátumy sú však vhodné na chirurgický zákrok aj operáciu, lebo sa vydaria a prinesú v konečnom dôsledku zlepšenie zdravia.Celý jún máte šťastné obdobie na nákupy, predaj i cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium.

Od 16. do 31.5. je menej dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov. Buďte opatrní na cestách, aby vám neukradli peniaze a iné cennosti.

Od 10.5. do 2.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 2. do 15.5. máte šťastné obdobie na nákupy, predaj, ako i cestovanie a podpisovanie zmlúv.

Od 20.4 – 31.5. vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie.


Od 15.4 do 9.5. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudbu, umenia a súladu.

Do 13.4. máte ešte menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Do 21.3. máte menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. V nákupoch šiat a šperkov sa radšej obmedzte.

Do 11.3. buďte opatrní na svoje zdravie, kedy sú možné zápalové ochorenia, podľahnutie epidémii a infekčnému ochoreniu i fyzické zranenia pri športe a na cestách.
Celý marec nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Výdavky by prevýšili príjem. Na veľké nákupy, investície a jednania radšej zabudnite. Ak investujete, tak skoro sa vám to nevráti. V tomto období vám nepraje ani šťastie pri chytaní zlodeja. Buďte opatrní na svoje peniaze, doklady a osobné veci, mohli by vás okradnúť.

Od 26.2. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike, ako aj túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. V obchodoch miniete viac peňazí na zbytočnosti.

Od polovice februára sa vylepšuje vaša situácia na milostnom poli. Nič neunáhlite a zastabilizujte si svoj milostný život, či už manželský alebo milenecký.

Od 6.2.  - máte menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Vo februári  - zvýšte opatrnosť v oblasti zdravia, hrozia zápalové ochorenia, fyzické zranenia a tiež buďte opatrní za volantom.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár