5/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Rak všeobecne

  • Pridané: 18.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   8683 čítaní / zobrazení
Základné informácie o prvom vodnom znamení zverokruhu Rak

Pre Rakov je najdôležitejší harmonický a pokojný život plný lásky a porozumenia. Akékoľvek problémy a nedorozumenia medzi blízkymi nesú veľmi ťažko. Buď sa uzavrú do seba rovnako ako krab do svojej ulity, alebo sa stávajú nervovo labilnými a môžu mať zdravotné ťažkosti psychického pôvodu – najmä so žalúdkom.
 
Raci milujú deti, radi sa o ne starajú, rovnako ako o starších ľudí, o zvieratá či kvety. Len čo Rak nemá pokojné rodinné zázemie, stáva sa popudlivým a uzavretým a ťažko sa s ním komunikuje. Rakovi treba radšej hovoriť pravdu do očí, aj keby bola najhoršia, pretože veľmi ťažko nesie skutočnosť, že mu jeho blízki klamali.
 
Čo sa týka zdravotných problémov najviac trpia precitlivenosťou, oslabeným žalúdkom, tráviacimi poruchami, chorobami sleziny, prstov a kĺbov.
 
Pre ľudí narodených v tomto znamení je vhodné každé povolanie, kde môžu uplatniť vlastnosti Raka. Z týchto jedincov sa rodia dobrí hudobníci, sochári a keramikári, dobrí kuchári, opatrovateľky, zdravotné sestry aj lekári. Ženy bývajú šťastné ako matky v domácnosti a v povolaniach, kde môžu uplatniť svoje ženské vlastnosti, najmä citlivosť, schopnosť starať sa o druhých a utešovať ich. Ženy narodené v Rakovi sa v súčasnosti stávajú mníškami alebo sa venujú charitatívnej činnosti. Môžu z nich byť aj výborné sekretárky alebo tajomníčky. Muži radi zastávajú prácu, kde tiež môžu prejavovať svoje sklony niekoho chrániť, preto z nich bývajú dobrí právnici, policajti alebo členovia ochranky. Z týchto mužov sa stávajú aj vynikajúci kuchári, krajčíri alebo aranžéri.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár