7/10
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Lev všeobecne

  • Pridané: 18.01.2013   |   Autor: Veštimesi   |   7571 čítaní / zobrazení
Základné informácie o druhom ohnivom znamení zverokruhu Lev

Do blízkosti Levov sa chodíme hriať ako do slnečných lúčov. Sú radi stredobodom pozornosti, mávajú sklony dramatizovať každý svoj prejav, najmä keď rozprávajú. Dokážu rozprávať aj tú najbanálnejšiu historku tak pútavo, že jej musíte venovať pozornosť. Lev nevynechá žiadnu príležitosť, aby sa náležite predviedol, preto sa rád výstredne oblieka a niekedy aj správa.

Títo ľudia majú veľký zmysel pre spravodlivosť, nedovolia, aby v ich prítomnosti ktokoľvek ubližoval slabšiemu. Bývajú hrdí, preto musíme byť opatrní, aby sme sa bolestivo nedotkli ich vrodenej, prirodzenej a zdravej samoľúbosti. V detstve a v mladosti je potrebné múdro a citlivo zvládnuť najmä ich pýchu a túžbu po pohodlí, ktorá môže prerásť do lenivosti.
 
Najväčšie zdravotné problémy majú Levy so srdcom a s chrbticou, často trpia skoliózou (zakrivením chrbtice), majú sklon k prejedaniu a k nadváhe.
 
Pre Leva je vhodné také povolanie, kde sa môže predvádzať v plnej svojej sile a kráse, a hlavne kde môže preháňať. Levy sú šťastní všade, kde môžu reprezentovať, nosiť len pomyslený kráľovský plášť a korunu, kde bude vzbudzovať úctu a rešpekt a spolupracovníci, klienti či podriadení sa budú naňho pozerať s veľkým obdivom. Medzi ľuďmi narodenými v tomto znamení nájdeme veľa slávnych hercov, výborných komikov, varietných a cirkusových umelcov, riaditeľov, vedúcich pracovníkov, režisérov a pod.
  • reagovať   |   46.150.222.***   |   27. máj, 20:31ivka2
    je to tak

pridať komentár