8/10
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Blíženci všeobecne

  • Pridané: 17.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   8247 čítaní / zobrazení
Základné informácie o prvom vzdušnom znamení zverokruhu Blíženci

Majú záujem o veľa vecí, to však so sebou prináša aj určitú povrchnosť a neschopnosť vytrvať dlhšie pri jednom probléme. Svoju túžbu po dobrodružstve často napĺňajú cestovaním. Vždy ich zaujme niečo nové, ale skôr, ako sa začnú vecou zaoberať hlbšie, ich záujem už znovu upúta niečo iné.
 
Blíženci sa priamo desia nudy a túžia po ustavičnom rozptýlení. Milujú knihy, a ak im vlastný život neposkytuje dostatok dobrodružstva, uchyľujú sa aspoň k čítaniu dobrodružných románov, detektívok, či sci-fi literatúry. Blíženci majú veľmi citlivé a šikovné ruky, preto by sa mali zamestnávať niečím, kde by túto svoju prednosť mohli uplatniť – boli by napríklad skvelými kúzelníkmi, huslistami, klaviristami či masérmi.
 
Zdravotné problémy majú predovšetkým s dýchacími orgánmi, väčšinou mávajú choré priedušky, často ich trápi kašeľ, mávajú chúlostivé pľúca, bývajú ustavične nervózni, prejavuje sa u nich nedostatočná koncentrácia a stály nepokoj.
 
Pre ľudí narodených v tomto znamení sú vhodné všetky povolania, kde môžu uplatniť prednosti Blížencov, ako je všeobecný prehľad, vysoká inteligencia, schopnosť improvizácie, veľká zvedavosť a túžba po nových informáciách, činorodosť a schopnosť reprezentovať. Z Blížencov bývajú vynikajúci novinári, spisovatelia, archeológovia, cestovatelia, špióni, dobrodruhovia, detektívi, komentátori a rečníci. Ženy narodené v tomto znamení bývajú šarmantné a stávajú sa z nich reprezentatívne manželky prezidentov, ministrov či diplomatov. Pretože je toto znamenie obdarené rozsiahlymi všeobecnými znalosťami, Blíženci môžu byť úspešní v každom povolaní, ktoré ich bude tešiť a kde sa nebudú nudiť.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár