9/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Lev horoskop na rok 2013

  • Pridané: 01.02.2013   |   Autor: veštimesi   |   1830 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Ak ste naštartovali pracovné zmeny už vlani, tento rok môžete začať zberať úrodu svojho snaženia.
Nezabudnite, že nič nie je zadarmo.
Váš však nezaslúžené výhodu urážajú, preto sa budete určite veľmi snažiť.
 
 
Hneď 1.januára čaká na vás výborná blahodarná konštelácia. Trinus Marsu a Jupitera dáva chuť do života i práce. Ako na Nový rok, tak po celý rok a z tohto hľadiska by ste sa mali mať tento rok úžasne.
Veľkú novoročnú silu a optimizmus však zvládnete, pokiaľ si nebudete dávať nezmyselné predsavzatia a nebudete si v hlave stavať vzdušné zámky.
7.januára môže prísť rozčarovanie v podobe kvadratúry Marsu a Saturnu, čo je pravý opak novoročnej hviezdnej konštelácie.
Preto by ste mali vstúpiť do Nového roku 2013 pokojne a rozvážne alebo sa aspoň pokúste tváriť múdro. Ušetríte si tým bujný optimizmus, ktorý môže byť metlou ľudstva.
 
Vo februári začnete pracovať na plné obrátky. Hviezdy podporia ľudí s presným plánom, ktorí nehľadia na prílišné detaily a vedia, čo chcú dokázať. Zabudnite ale na geniálne myslenie bez práce. Bude veľmi potrebné priložiť ruku k dielu stoj čo stoj.
Marec sa ukáže ako kľúčový mesiac. Hromadná konjukcia piatich planét v znamení Rýb opäť oživí špecializáciu na niečo. Vrhnite sa na konkrétne ciele a plány, zahoďte svoju aroganciu.
 
K tomu vám dopomôže aj blížiaca sa jar. S prvým jarným dňom prichádza duševná konštelácia Boží prst – Jupiter, Saturn a Pluto, ktorá nepraje akýmkoľvek podvodom a dokáže ich potrestať aj keby boli len v náznaku.
 
V apríli sa vyvarujte chamtivosti, ktorú by si mohli niektorí okolo vás všimnúť.
 
S májom môže prísť menšia citová kríza, kedy sa nemusí dariť v láske a pravdepodobne sa prisajú aj menšie problémy v práci. Pokoj a pevná vôľa vás však zachránia. Pred prázdninami sa nenechajte ukolísať priaznivými konšteláciami.
 
V júni musíte začať pracovať ešte silnejšie a máte šancu byť odmenení. Zabudnite na nutkanie sa na všetko vykašľať. Pokúste sa tento pocit prekonať čo najrýchlejšie a oddávajte sa tomu, čo je vám po chuti. V tomto období rozhodne viac vaša vôľa a chuť k niečomu, než planéty. Pokiaľ budete relaxovať, tak skúste čo najaktívnejšie.
 
Čím viac budete oddýchnutí a duševne vyčistení, tým viac to rozbehnete v septembri, ktorý je výborný pre akékoľvek znamenie.
 
Svoje aktivity spomaľte v čase vlády Škorpióna, kedy síce na oblohe nie sú napäté a nebezpečné hviezdne konštelácie, ale vám sa nemusí dariť a je zbytočné pokúšať osud.
 
Pokiaľ všetko zvládnete tak, ako ste si naplánovali na začiatku roka, je doba vlády Strelcov výborná pre dokončovanie a dolaďovanie.
 
V okamžiku, kedy Slnko vstúpi do znamenia Kozorožec, by ste už nemali myslieť na nič iné, než na pohodu Vianoc. Na konci roka pozor na alkohol! Hviezdy totiž hrozia.
  • reagovať   |   195.91.16.***   |   16. marec, 16:24Undefined
    snažit sa je mudrost ludstva .

pridať komentár