2/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Lev čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   2397 čítaní / zobrazení
čili horúci horoskop pre levov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30. do 31.12. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale aj pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 5. do 29.12. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 21.11. do 9.12. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.

Od 13.11. do 31.12. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 9.11. do 4.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 2. do 20.11. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje. Vianočné nákupy chystajte v posledných novembrových a prvých decembrových dňoch, ináč vás vyjdú o niečo drahšie.

Od 1.9. do 9.10. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše prednosti, šarm i pôvab a pridáva šťastie v láske. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby i zveľaďovanie a zariaďovanie bývania. U starších prináša Venuša viac ženskej a umeleckej  pozornosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 28.8. do 1.11., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 10.8. do 24.9. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 24.7. do 7.8. Merkúr priamo prechádza vašim znamením a pridáva vám na vtipnosti a výrečnosti, zlepšuje finančné i spoločenské otázky, zvýrazňuje vaše úspechy ako v obchodoch, tak aj v štúdiu, na cestách i pri oslavách vašich narodenín. Svojou štipľavou poznámkou by ste však mohli niekoho uraziť, tak pozor na to!

Od 23.7. do 22.8. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 6.6. do 18.7. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 12.5. do 24.6. vám Mars prináša viac energie a odvahy, prípadne i športovej bojovnosti. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.

Od 1.5. do 8.7. predávajte, nakupujte, vyjednávajte, podnikajte, študujte i cestujte. Máte priaznivé obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky.

Od 15. do 30.4. buďte opatrní na veľké nákupy, investície i jednania. Nie je dobré obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na doklady, osobné veci a dôveryhodnosť cudzích ľudí.

Od 12.4. do 7.5. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 1.4. do 11.5. buďte opatrní na svoje zdravie. Hrozia zápalové či infekčné ochorenia, kedy sú možné fyzické zranenia pri športe aj na cestách.

Od 31.3. do 14.4. je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a študovanie.

Od 19.3. do 11.4. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 21.2. do 18.3. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.
 
Od 20.2. do 31.3. vám Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť,
budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 5.1. do 12.3., vyše dvoch mesiacov, prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 4. do 27.1. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 1. do 12.1. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár