10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Lev čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1445 čítaní / zobrazení
Od 5. do 23.12. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 8. do 31.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Celý november až do 4.12. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vianočné nákupy by ste mali chystať až po darčekoch na Mikuláša, ináč vás vyjdú drahšie.

Od 8.10. do 5.11. prichádza ďalšie priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie nakúpite elegantné šaty, módne doplnky, šperky a umelecké predmety a výraznejšie prežijete poéziu života i umenia alebo ju sami vytvoríte.

Do 14.10. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 11.9. do 7.10. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 9. do 29.9. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Celý september prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v šport


Od 17.8. do 10.9. je priaznivé obdobie na lásku, kedy vplyv Venuše vás robí neodolateľnými. Dovolenka v tomto čase bude vydarená. Tiež si ľahšie nakúpite elegantné šaty, módne doplnky, šperky i umelecké predmety a tiež výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne ju sami vytvoríte.

Od 9. do 23.8. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, dodáva vám ostrovtip, humor, jasnosť mysle a výhody a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Prináša vydarenú dovolenku, prihráva viac peňazí, šťastných nákupov, viac návštev, ciest i telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy a stávate sa ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 28.6. do 22.7. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, cit pre krásu a harmóniu. Môžete očakávať viac návštev, dámskych či umeleckých, veľa drobných pozorností a darčekov a tiež intenzívnejšie prežívanie krásy a umenia.

Od 1.6. do 13.7. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.

Od 16. do 31.5. máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a štúdium.

Od 10.5 do 2.6. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 2. do 15.5. nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Od 20.4. - do 31.5 je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií. Možné sú operácie, prípadne i fyzické zranenia pri športe a na cestách. Buďte opatrní, aby ste nepodľahli epidémii, infarktu či infekčnému ochoreniu. V tomto čase môžete byť podráždenejší a nervóznejší. Ukazuje sa držať bojovnosť na uzde.


Od 15.4. do 9.5. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 14.4. do 1.5. prichádza priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.


Do 19.4. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony. Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, vám prináša viac energie a odvahy a tiež športovú bojovnosť. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Do 15.4 máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.


Od 22.3. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, viac šťastia pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 12.3 vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie a odvahy a tiež športovú bojovnosť. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom. Môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony.

Od polovice februára prichádzajú príležitosti na poli lásky. Zamerajte sa však len na vážne vzťahy. Žiadne mimoriadne lásky či vzrušenia tento rok neprináša. Udržte si vzťah, ktorý máte.

Od 2. až do 25.2.  - nie je najpriaznivejšie obdobie na lásku. Amorove šípy vás môžu ľahšie zraniť. Kroťte svoje túžby po pôžitkoch v jedení, pití i láske, všetko treba robiť s mierou, aj nákupy.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár