4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Kozorožec horoskop na rok 2013

  • Pridané: 01.02.2013   |   Autor: veštimesi   |   1895 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Mimoriadny rok prežijú hlavne , ktorí prahnú po zmenách v milostnom živote, túžia po dobrodružstve vedia si vytýčiť vysoké ciele.
Za nitky osudu si budete ťahať sami a prijmete aj zodpovednosť za prípadné nezdary.
 
Do roku 2013 vstúpte v pokoji a hneď od začiatku začnite intenzívne pracovať. Neprepadajte panike, aj keď tieto kritické roky sú pre vás ako stvorené. Nemusíte sa cítiť stále dobre, ale vo väčšine prípadov ďaleko lepšie ako ostatní. Udržujte si zdravú kritiku, vyhýbajte sa zhubnému optimizmu a bude sa vám dariť. V období vašej vlády sa nič dôležitého diať nebude. Vychutnajte si ju do sýtosti v kruhu svojich najmilších, priateľov a známych.
 
Na začiatku februára vás čaká ten pravý nástup. Podľa presného plánu by ste už mali mať všetko v hlave usporiadané. Vytýčte si konkrétne ciele aj tento rok.
 
Hromadná konjukcia piatich planét na začiatku marca sa stane pre vás zaujímavým obdobím, kde sa všetko rozhodne. Hlavnú úlohu bude hrať šikovnosť a kvalita vašich plánov. Aj keď určite exitujú rôzne úskalia, väčšina z vás si ľahko poradí so životnými ťažkosťami.
Boží prst, duchovná konštelácia, ktorá sa na oblohe objaví začiatkom jari, potrestá každú neprávosť, ktorú vykonáte. Niekedy možno ani netušiac môžete ublížiť ľudom vo vašom okolí či na nich zabúdať, zaslepeným či zanieteným prístupom do vašich úloh a povinností.
Nezabúdajte na svojich blízkych a venujte im svoju lásku a pozornosť.
 
V apríli si užívajte pohodu a šťastie, planetárne aspekty budú pokojné.
 
V máji sú možné citové problémy, kedy hrozia hádky, nedorozumenia či rozchody.
 
Jún je plný pracovných planetárnych konštelácii, preto dovolenku odložte až na leto, bolo by to len plytvanie časom. Pri troche snahy môžete niečo výborné vymyslieť či vykonať. Všetku svoju energiu dajte do pracovnej činnosti či iných aktivít, ktoré by vám mohli priniesť nejaký zisk.
 
Júl je naopak ako stvorený na oddych. Brzdiace aspekty neprajú pracovným aktivitám, preto sa radšej zamerajte na dovolenku. Utrieďte si myšlienky v hlave. Pri relaxe môžete kadečo tiež vymyslieť.
 
August môže priniesť príjemné milostné zápletky. Do života sa pripletie láska, ktorá vám preukladá vaše priority. Bláznite čo najmenej a užívajte si. Zamilovaný Kozorožec však máva aj fantastické pracovné nápady, takže budete musieť zvoliť medzi zábavou a povinnosťou.
 
Váš život sa podstatne zjednoduší v septembri, kedy sa na oblohe objavia priaznivé planetárne aspekty bez komplikovaných konštelácii. Využite toto obdobie na hľadanie nových postupov a tiež priateľov.
 
V polovici októbra sa na oblohe všetko opäť zamotá a vzrastie napätie medzi ľuďmi, kedy sú možné podrazy od kolegov a dokonca aj šéfov v práci. Nevyhľadávajte konflikty a snažte sa riešiť veci jednoducho. Venujte sa čo najviac rodine a blízkym.
 
November je posledným mesiacom v roku, kedy sa ešte môžete pustiť do niečoho nového. Najmä v jeho prvej polovici prídu na svet výborné nápady. Nechoďte hneď s nimi do sveta, popremýšľajte o každej jednej myšlienke. Počkajte s realizáciou až na nový rok a uvidíte, že sa vám to vyplatí.
 
V decembri to už s aktivitou veľmi nepreháňajte. Užite si sviatky do sýtostipo Vianociach sa zamerajte na svoje zdravie. V posledných dňoch roka pozor na úrazy.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár