10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Kozorožec čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2059 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre kozorožca z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 25. do 31.12. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. 
 
Od 21.12. do 20.01. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 9. do 31.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 7.11. do 1.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 23.10. do 8.12. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 17.10. do 5.11. je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy i telefonáty, kedy vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 15.10. do 6.11. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. 


Od 30.9. do 16.10. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor pri nákupoch na omyly, krádeže a podvody.

Od 20.9. do 14.10. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie.


Od 10. do 29.9. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 5.9. do 22.10. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty. Nikto vás nebude vyrušovať a ani vy nebudete nikoho dráždiť.

Od 1. do 26.8. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 26.7. do 30.8. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 21.6. do 5.7. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 6.6. do 4.7. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 5.6. do 20.7. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť. 

Od 16.5. do 6.6. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 29.4. do 5.6. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 21.4. do 15.5. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 3. do 28.4. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy výhodne nakúpite i predáte všetko, čo je pekné a estetické.

Od 1. do 20.4. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zlepšuje vás postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní a zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 14. do 31.3. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 10.3. do 20.4. využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu. V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony. V prípade prepracovania sa však môže objaviť chronická choroba.

Od 26.2. do 13.3. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 4.2. do 2.4. máte menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. V nákupoch šperkov a šiat sa radšej obmedzte.

Od 28.1. do 9.3. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách. 

Od 12.1. do 7.2. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a prihrá vám peniaze, šťastné nákupy alebo viac návštev, ciest a telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte v tomto čase najväčšie úspechy. Môžu sa naskytnúť nevídané spoločenské stretnutia aj finančné možnosti, prípadne pekné darčeky.

Od 3.1. do 3.2. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie.

Od 1. do 27.1. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak ju využite!
 
Od 1. do 4.1. máte vhodné obdobie na predaj, nákupy a vôbec finančné otázky.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár