10/10
 Kalendár z VEŠTIMESI
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

Kozorožec čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1052 čítaní / zobrazení
Posledný týždeň v roku, od 24. do 31.12., prejde ešte raz priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými a zopakujú sa nevídané spoločenské stretnutia aj finančné možnosti, prípadne pekné darčeky. Aj lyžovačka či dovolenka v tomto období bude vydarená.

Od 8. do 31.12. sa oplatí ešte držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 5.11. do 31.12., skoro dva mesiace v kuse prechádza vaším znamením Venuša a zvýrazňuje vašu krásu a šarm, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku, čo je mimoriadna moc a skvelé obdobie na lásku.

Od 15.10. do 7.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 30.9. do 4.12., vyše 2 mesiacov v kuse zlepšuje vplyv Merkúra váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa v tomto období aj študuje. Príprava vianočných sviatkov, ako aj samotné sviatky vám prinesú uspokojenie.


Od 11.9. do 7.10. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 9. do 29.9. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 24.8. do 8.9. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy, kedy vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa vám tiež študuje.

Od 17.8. do 10.9. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklon viac míňať na deti, partnera a pekné veci, ktoré nebudú mať pre vás až taký význam.

Do 8.8. pozor na zlodejov a podvodníkov, kedy je ešte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase vaše výdavky zrejme prevýšia príjmy. Vaše deti, partner, koníčky i cestovanie vás vyjdú viac než ste predpokladali.

Od  23.7. do 16.8. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 14.7. do 27.8. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Celý júl máte ešte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 3. do 27.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Celý jún máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!


Od 2. do 15.5. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 20.4 – 31.5 vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, ale aj na osobné hádky s kamarátkami, pri ktorých bude posledné víťazné slovo vaše!

Od 15.4 do 9.5. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Od 14.4. do 1.5. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate!


Do 19.4. pozor na zdravie a zranenia na cestách. Jazdite a športujte opatrne!

Do 15.4. je ešte menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.


Do 13.4. máte ešte dobré obdobie na nákupy, predaj a vôbec finančné otázky. Vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť vo vyjadrovaní.

Od 22.3. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si možno doprajete parádnejšie šaty, šperky i doplnky než obvykle, ale miniete viac než zvyknete na svojich maznáčikov, na kozmetiku i kaderníka.

Od 12.3. je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.

Do 21.3. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia. Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Do 11.3. máte viac energie, športovej bojovnosti i odvahy, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony. Je to obdobie vhodné aj na osobné hádky s kamarátmi, pri ktorých bude posledné víťazné slovo vaše.
Celý marec máte dobré merkúrovské obdobie na nákupy. Vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa vám študuje.

Od 26.2. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Tešte sa. Môžete vsadiť na pevné zdravie. Len tak ľahko vás nezloží žiadna chrípka, s  výnimkou menšiny, môžete sa tešiť z trvalého zdroja príjmov, vydržíte pracovať vytrvalo a kvalitne.

Od 6.2.  - prichádza dobré merkúrovské obdobie na nákupy, predaj a vôbec finančné otázky. Vplyv Merkúra zlepšuje vás postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Tiež sa lepšie študuje.

Celý február - môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie, odvahy a tiež športovej bojovnosti.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár