7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Býk čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   2758 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre býka z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?

 
Od 19. do 31.12. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 8. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 3. do 31.12. máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a štúdium. Vianočné nákupy si vychutnajte v tomto období.

Od 12.11. do 7.12. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 9.11. do 18.12. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 25.10. do 12.11. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Rekreácie aj nákupy vás vyjdú o niečo drahšie než inokedy. Pozor na omyly, krádeže a podvody.

Od 27.9. do 9.11. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty. Nikto vás nebude vyrušovať a ani vy nebudete nikoho dráždiť.

Od 23.9. do 18.10. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a erotike, ako i túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 6. do 29.8. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 1.8. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy je vhodné nakupovať, študovať, vybavovať a cestovať.

Od 14. do 31.7. máte menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky, kedy radšej odložte cesty, vybavovanie a nakupovanie. Možné sú zvýšené výdavky na deti, partnera či spoločenské akcie.

Od 12.7. do 5.8. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a oplieskate peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 30.6. do 13.7. sú ďalšie dobré termíny na nakupovanie, vybavovanie a cestovanie.

Od 18.6. do 11.7. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 27.5. do 2.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 30.4. do 24.5. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.

Od 20.4. do 20.5. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse, prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje úspechy v nákupoch, pri cestovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru. Pridá vám na vtipnosti a výrečnosti a zlepšuje finančné i spoločenské otázky.

Od 12.3. do 5.4. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 5. do 21.3. máte priaznivé obdobie na predaj, nákupy, ale i vybavovanie, cesty, návštevy a listy.

Od 17.2. do 11.3. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sú napätejšie milostné vzťahy, viac žiarlivosti a neopätovanej lásky.

Od 14.2. do 4.3. nie je čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia vaše príjmy.

Od 24.1. do 16.2. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii.

Od 9.1. do 13.2. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 3.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.
 
Od 2. do 8.1. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Cesty, návštevy a vybavovanie radšej odložte. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera.
 
1.1. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár