7/10

ABC Internetová ŠKôLKA

ABC Škôlka - Učíme sa doma s deťmi - Vzdelávanie pre predškolákov
 Kalendár z VEŠTIMESI
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

Blíženci čili hviezdny horoskop 2018

 • Pridané: 26.12.2017   |   Autor: vestimesi   |   2547 čítaní / zobrazení
 Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2018.čili horoskop pre barana z veštimesi

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 16.11. do 31.12. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 1.11. do 31.12. nie je vhodné obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, ba aj na zlodejov a podvody. Ak ste poistení, škodovať nebudete.


Od 1.10. do 2.11. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 22.9. do 9.10. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 11.9. do 31.10., vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy. Vaša aktivita sa uberá správnym smerom. Tak to využite!

Od 6. do 21.9. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 7.8. do 8.9. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 10.7. do 6.8. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 29.6. do 5.9., vyše 2 mesiacov v kuse, sú ďalšie dobré termíny na nakupovanie, vybavovanie a cestovanie.

Od 14.6. do 9.7. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 30.5. do 12.6. prechádza Merkúr, váš vládca, priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Okrem veľa návštev, ciest, pozdravov a peňazí sa stávate ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 21.5. do 20.6. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 16.5. do 12.8., skoro 3 mesiace v kuse, vám  Mars prináša viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.

Od 24.4. do 19.5. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, cit pre krásu a harmóniu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými.

Od 7. do 31.3. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.
 
Od 6.3. do 14.5., vyše 2 mesiacov v kuse, prichádza dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 18.2. do 5.3. buďte opatrní na veľké nákupy, investície i jednania. Nie je dobré obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na doklady, osobné veci a dôveryhodnosť cudzích ľudí.

Od 11.2. do 6.3. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, ktoré nemusia mať pre vás až taký význam.


Od 1. do 17.2. máte priaznivé obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 26.1. do 17.3., skoro 2 mesiace v kuse, jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 18.1. do 10.2. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.
 
 • ROČNÝ HOROSKOP 2020 - BLÍŽENCIROČNÝ HOROSKOP 2020 - BLÍŽENCITarotová karta roka + Motto roka + Posolstvo roka + Dobrá rada na rok 2020
 • MESAČNÝ HOROSKOP 2020 - BLÍŽENCIMESAČNÝ HOROSKOP 2020 - BLÍŽENCIAPRÍL: Nevymýšľajte, neskresľujte.... KARTA MESIACA: Uzemni sa!
 • OSOBNÝ ROZŠÍRENÝ VÝKLAD - BLÍŽENCI AKCIA 50%OSOBNÝ ROZŠÍRENÝ VÝKLAD - BLÍŽENCI AKCIA 50%OSOBNE 3 x PRE TEBA + BONUS
 • OSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD - BLÍŽENCI AKCIA 50%OSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD - BLÍŽENCI AKCIA 50%VÝPOVEĎ ROKA 2020 + 2 x BONUS
 • Rozšírený ROČNÝ VÝKLAD 2020 - BLÍŽENCI AKCIA 50%Rozšírený ROČNÝ VÝKLAD 2020 - BLÍŽENCI AKCIA 50%Vaše tarotové karty roka + Ročný výklad + 3x BONUS
  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár