6/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Blíženci čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2140 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre blížencov z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


 
Od 1. do 25.12. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 6.11. do 31.12. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, ba aj na zlodejov a podvody. Ak ste poistení, škodovať nebudete.

Od 23.10. do 8.12. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 14.10. do 7.11. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 20.9. do 13.10. vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, aj nakupovať drahé šperky, šaty či pekné veci. 

Od 10. do 29.9. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. Pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov!

Od 5. do 22.10. buďte opatrní. Hrozia zápalové či infekčné ochorenia, kedy sú možné fyzické zranenia pri športe aj na cestách. Dávajte si pozor na svoje zdravie.

Od 1. do 9.9. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 26.8. do 19.9. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 26.7. do 30.8. nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Od 21.7. do 4.9. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.

Od 6. do 25.7. sú vhodné termíny na nákupy, predaj, štúdium, ako i cestovanie a podpisovanie zmlúv.
 
Od 5. do 31.7. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 7. do 20.6. prechádza Merkúr, váš vládca, priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Okrem veľa návštev, ciest, pozdravov a peňazí sa stávate ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 20.5. do 20.6. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 28.4. do 6.6. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 21.4. do 4.6. prechádza priamo vašim znamením bojová planéta Mars, ktorá zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech. Súperove sily musíte dobre odhadnúť, aby ste neprehrali.

Od 20.4. do 15.5. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 4. do 27.4. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklon míňať viac peňazí na pekné veci, ktoré však pre vás nebudú mať taký význam.

Od 14. do 31.3. prichádza dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 26.2. do 13.3. buďte opatrní na veľké nákupy, investície i jednania. Nie je dobré obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na doklady, osobné veci a dôveryhodnosť cudzích ľudí.

Od 7. do 25.2. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 3.2. do 3.4. až dva mesiace v kuse, máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 29.1. do 9.3. vám Mars prináša viac energie a odvahy, prípadne i športovej bojovnosti. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.

Od 4.1. do 2.2. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, ktoré nemusia mať pre vás až taký význam.
 
Od 4. do 12.1. pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, zlodejov a podvody. Chráňte si svoj majetok!

Od 1. do 28.1. je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.
 
Od 1. do 3.1. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár