9/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Blíženci čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1266 čítaní / zobrazení
Od 8. do 31.12. vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Od 5. do 23.12. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 15.10. do 7.12. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež sú možné fyzické zranenia pri športe a na cestách.

Od 8.10. do 5.11. máte menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklon viac míňať na pekné veci, ktoré nebudú mať pre vás až taký význam.

Do 14.10. pocítite príliv odvahy a energie, kedy je vhodný čas na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.

Od 9. do 29.9. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie.

Celý september pocítite príliv odvahy a energie, kedy je vhodný čas na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.


Od 24.8. do 8.9. pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov! Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Rekreácie aj nákupy vás vyjdú o niečo drahšie než inokedy.

Od 17.8. do 10.9. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby, uzavretie sobáša a dovolenky.

Od 9. do 23.8 máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie.

Od 23.7. do 16.8. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklon viac míňať na pekné veci, ktoré nebudú mať pre vás až taký význam.

Od 28.6. do 22.7. je dobré obdobie na lásku, kedy vplyv Venuše vás robí neodolateľnými. Dovolenka v tomto čase bude vydarená. U starších sa jedná o viac ženskej spoločnosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 1.6. do 13.7. je zvýšené riziko zranenia, kedy Mars, planéty vojny a súťaživej bojovnosti priamo prechádza vašim znamením. V dobrom ovláda však sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i športe.

Od 21.5. do 20.6. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Užívajte si svoju vládu naplno!

Od 16. – do 31.5. prechádza Merkúr, váš vládca, priamo vašim znamením
a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Okrem veľa návštev, ciest, pozdravov a peňazí sa stávate ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 10.5. do 2.6. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.


Od 14.4 – do 1.5 máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie a štúdia.

Do 19.4. vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie a odvahy a tiež športovú bojovnosť. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Do 15.4. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Do 13.4. nie je ešte priaznivé obdobie na nákupy, predaj a cestovanie, pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov.

Od 22.3. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov, celý marec nie je priaznivé obdobie na nákupy, predaj a cestovanie.

Od 12.3 vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie a odvahy a tiež športovú bojovnosť. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Od 26.2. do 21.3. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Budete mať sklony viacej míňať na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam.

Vo vzťahu k Rybám a Kozorožcom buďte opatrní. Náladu vám vylepšia Strelci a Váhy.
Staňte sa strojcom vlastného šťastia a zahoďte staré problémy za hlavu.

Celý február -  nie je priaznivé obdobie na predaj a cestovanie. Pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov.
Taktiež je zvýšené podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií.
Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.

Od 2. až do 25.2. - máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hu
dby a umenia.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár