10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Baran čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2333 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre barana z veštimesi
 Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 26. do 31.12. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Od 1. do 25.12.  sú zvýraznené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne sa upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.

Od 23.10. do 8.12. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Od 14.10. do 7.11. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 30.9. do 17.10. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 1. do 9.9. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 26.8. do 19.9. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 1. do 25.8. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 21.7. do 4.9. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 6. do 25.7. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.
 
Od 5. do 31. 7. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 21.6. do 5.7. nie je čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia vaše príjmy.

Od 7. do 20.6. máte ďalšie dobré obdobie na nákupy, obchod aj cestovanie. V tomto čase sa vám darí aj vo vede a výskume, na konferenciách, pri spisovateľskej, redaktorskej i v pedagogickej činnosti.

Od 5.6. do 20.7. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 28.4. do 6.6. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, fyzickú príťažlivosť, cit pre krásu a harmóniu. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 21.4. do 4.6. je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, kedy vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 20.4. do 15.5. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Prihráva viac peňazí, šťastných nákupov, viac návštev, ciest i telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy a stávate sa ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 4. do 27.4. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a erotike, ako i túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 20.3. do 20.4. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 13. do 31.3. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, čím zvyšuje váš ostrovtip, spoločenskosť a pravdepodobnosť zvýšených príjmov a častejších ciest, úspechov v štúdiách, vo vedeckej, literárnej i obchodnej činnosti. Oslavy vašich narodenín budú veľkolepé.

Od 7. do 25.2. je priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, cestovaniu a vybavovaniu. V tomto čase sa i dobre študuje.

Od 3.2. do 3.4., až dva mesiace v kuse, prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými.

Od 28.1. do 9.3. prechádza priamo vašim znamením bojová planéta Mars, ktorá zvyšuje vašu podráždenosť, ale aj dáva viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech. Odhadnite však dobre súperove sily, aby ste neprehrali.

Od 13.1. do 6.2. je ďalšie nepriaznivé obdobie na merkúrovské a finančné otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 4. do 12.1. je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy i telefonáty.

Od 1. do 3.1. máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.
 
Od 1. do 3.1. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy. 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár