10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Baran čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   3069 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre barana z veštimesi Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 8. do 31.12. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne sa upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.

Od 3. do 31.12. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Cesty a vybavovanie radšej odložte. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera.

Od 13.11. do 2.12. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 12.11. do 7.12. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Od 9.11. do 19.12. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.

Od 18.10. do 11.11. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 8. do 24.10. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 27.9. do 8.11. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť. 

Od 30.8. do 22.9. vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, aj nakupovať drahé šperky, šaty či pekné veci.

Od 2.8. do 27.9. ľahšie presadíte svoje projekty a nápady. Máte viac odvahy, energie i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony.

Od 14. do 31.7. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. 

Od 12.7. do 5.8. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 30.6. do 13.7. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy aj rekreácie vyjdú drahšie než inokedy.

Od 18.6. do 11.7. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Od 13. do 29.6. máte ďalšie dobré obdobie na nákupy, obchod aj cestovanie. V tomto čase sa vám darí aj vo vede a výskume, na konferenciách, pri spisovateľskej, redaktorskej i v pedagogickej činnosti.

Od 24.5. do 17.6. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy výhodne nakúpite i predáte všetko, čo je pekné a estetické.

Od 5. do 29.4. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, fyzickú príťažlivosť, cit pre krásu a harmóniu. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 22.3. do 5.4. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, čím zvyšuje váš ostrovtip, spoločenskosť a pravdepodobnosť zvýšených príjmov a častejších ciest, úspechov v štúdiách, vo vedeckej, literárnej i obchodnej činnosti. Oslavy vašich narodenín budú veľkolepé.
 
Od 20.3. do 19.4. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 6.3. do 27.5., vyše 2 a pol mesiaca v kuse, je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, kedy vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 17.2. do 12.3. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 14.2. do 5.3. je priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, cestovaniu a vybavovaniu. V tomto čase sa i dobre študuje.

Od 24.1. do 16.2. je menej vhodné obdobie na lásku, kedy je vaša túžba po pôžitkoch enormne zvýšená a bude vás stať i viac peňazí. Týka sa to jedenia i pitia. V tomto čase sa ale aj ľahšie zamilujete.

Od 10.1. do 13.2. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Cesty, návštevy a vybavovanie radšej odložte. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera.

Od 2. do 9.1. je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy i telefonáty.
 
Od 1. do 23.1. máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.
  
Od 1. do 3.1. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

1.1. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár