4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Baran čili horoskop 2015

  • Pridané: 29.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   1811 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre barana z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30. do 31.12 sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 10. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, zlodejov a podvody. Chráňte si svoj majetok

Od 21.11. do 9.12. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 13.11. do 31.12. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 9.11. do 4.12. máte ešte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 1.9. do 9.10. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 28.8. do 1.11., vyše dvoch mesiacov v kuse,  je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 10.8. do 24.9. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 24.7. do 7.8. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.
 
Od 9. do 23.7. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Rekreácie aj nákupy vás vyjdú drahšie než inokedy. Veľké investície ukončite do augusta.

Od 24.6. do 9.8. je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.

Od 6.6. do 18.7. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 12.5. do 23.6. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 8.5. do 5.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 1.5. do 8.7., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 12.4. do 7.5. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 31.3. do 14.4. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, čím zvyšuje váš ostrovtip, spoločenskosť a pravdepodobnosť zvýšených príjmov a častejších ciest, úspechov v štúdiách, vo vedeckej, literárnej i obchodnej činnosti. Oslavy vašich narodenín budú veľkolepé.

Od 21.3. do 20.4. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno! 

Od 21.2. do 18.3. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti
pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. Tento čas je vhodný aj na zariaďovanie bytu.
 
Od 20.2. do 31.3. prechádza priamo vašim znamením Mars, vaša vládnuca planéta,
ktorá síce zvyšuje podráždenosť, ale dodáva viac odvahy a chuti do života, športovania,  sexu a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od. 28.1. do 20.2. je menej vhodné obdobie na lásku, kedy je vaša túžba po pôžitkoch enormne zvýšená, čo vás bude stáť i viac peňazí. Týka sa to jedenia i pitia. V tomto čase sa ale môžete ľahšie zamilovať.

Od 5.1. do 12.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy i telefonáty.
 
Od 4. do 27.1. máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 1. do 12.1. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony
, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.
 
Od 1. do 4.1. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy.
 
Od 1. do 3.1. je menej vhodné obdobie na lásku, kedy je vaša túžba po pôžitkoch enormne zvýšená a bude vás stať i viac peňazí. Týka sa to jedenia i pitia. V tomto čase sa ale ľahšie zamilujete.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár