6/10
 Kalendár z VEŠTIMESI
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
Vzdelávanie z ABC školičky pre vaše detičky
 QR code
QR code

Baran čili horoskop 2014

  • Pridané: 02.01.2014   |   Autor: veštimesi   |   2015 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre barana z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2014.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 17. do 31.12 je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy i rekreácie vyjdú drahšie než inokedy a miniete viac peňazí na svojich miláčikov.

Od 11. do 31. 12. je menej vhodné obdobie na lásku, kedy je vaša túžba po pôžitkoch enormne zvýšená
a zrejme vás bude stáť i viac peňazí. Týka sa to jedenia i pitia.

Od 5. do 31.12. ľahšie presadíte svoje projekty a nápady. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, pretože máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti.

Od 28.11. do 16.12. prichádza ďalšie priaznivé obdobie na merkúrovské otázky,
kedy sa darí obchodom, cestovaniu, štúdiu i vybavovaniu.


Od 17.11. do 10.12. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 26.10. do 4.12. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, menej sústredení a ľahšie môžete podľahnúť epidémii. Bude zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom. Kroťte sa. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok, ktorý bude v druhej polovici roka vydarený.

Od 11.10. do 8.11. vás vyjdú rekreácie i nákupy o niečo drahšie než bežne. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky.

Od 30.9. do 23.10. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu.
Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 13.9. do 25.10. ľahšie presadíte svoje nápady a projekty. Môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti.

Od 2. do 27.9.
máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 12.8 do 5.9. sú zvýraznené účinky Venuše, máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 1. do 15. 8. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 19.7. do 11.8. je menej vhodné obdobie na lásku, kedy je enormne zvýšená vaša túžba po pôžitkoch, zrejme vás bude stáť aj viac peňazí, týkajúc sa i jedenia a pitia.
 
Od 14. do 31. 7.
je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Do 26.7. je ešte zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách.
V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, menej sústredení a ľahšie môžete podľahnúť epidémii. Bude zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom. Kroťte sa.

Od 23.6. – 18.7. sú zvýraznené účinky Venuše
, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne sa upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.
 
Od 17.6. do 13.7. prichádza priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.  Sú to vhodné termíny na nákupy a cestovanie.


Od 29.5. do 16.6. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 8. do 28.5. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.
 
Od 3. do 28.5. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii.
Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.


Od 8. do 23.4. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 20.3. do 20.4. prechádza Slnko priamo vašim znamením.Využite svoju vládu naplno!

Od 6.3.
do 5.4. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Od 13.2. do 17.3. prichádza priaznivé obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy a telefonáty.

Od 13.1. do 5.3, skoro dva mesiace, prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa vás môže zmocniť neovládaná milostná náklonnosť a tiež túžba po kulinárskych a alkoholických pôžitkoch. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 12. – 31.1. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 1. do 11.1. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 1.1. do 26.7. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár