7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Baran čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1381 čítaní / zobrazení
Od Vianoc do konca roka je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!


Od 8. do 31.12. ste nervóznejší a podráždenejší, kedy je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií. Možné sú operácie, prípadne i fyzické zranenia pri športe a na cestách. Buďte opatrní, aby ste nepodľahli epidémii, infarktu či infekčnému ochoreniu. Ukazuje sa držať bojovnosť na uzde.

Od 6.11. do 31.12. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 8.10. do 5.11. máte zvýšené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne sa upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.

Do 14.10. máte viac energie a odvahy, ba aj športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové i fyzicky náročné výkony. V tom to čase ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 9. – do 29.9. nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Celý september máte viac energie a odvahy, ba aj športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové i fyzicky náročné výkony. V tomto čase ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.


Od 17.8. do 10.9. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklon viac míňať na pekné veci, ktoré nebudú mať pre vás až taký význam. Vaša túžba po pôžitkoch je v tomto čase enormne zvýšená, jedlo a pitie nevylučujúc.

Od 9. do 23.8. máte vhodné obdobie na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Do 8.8. je ešte menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú možné zvýšené výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera. Cesty, nákupy i vybavovanie radšej odložte na príhodnejší čas.

Od 14.7. do 27.8. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Celý júl je ešte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Rekreácie aj nákupy vás vyjdú o niečo drahšie než inokedy.

Od 28.6. – do 22.7. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne sa upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.

Do 13.7. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 3. do 27.6. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 1.6. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Celý jún je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Rekreácie aj nákupy vás vyjdú o niečo drahšie než inokedy.

Od 16. do 31.5. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 10.5. do 2.6.zvýraznené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne upraviť i obliecť.
Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.


Od 14.4 – do 1.5. prechádza Merkúr priamo vaším znamením, čím zvyšuje váš ostrovtip, spoločenskosť a pravdepodobnosť zvýšených príjmov o častejších ciest, úspechov v štúdiách, vo vedeckej, literárnej i obchodnej činnosti. Aj oslavy vašich narodenín budú veľkolepé.

Do 19.4. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu  a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!

Do 15.4. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 22.3. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 12.3. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!

Od februára môžete začať s iniciatívou a super úspech vám vydrží minimálne do mája.
V láske sa orientujte na Strelcov, tí vás určite príjemne prekvapia.


Od 2. až do 25.2.  - máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia. Tiež je vhodné obdobie na predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár